Co wy wiecie o pozycjonowaniu

- wyszukiwarki Google. Dlaczego SEO SUCKS? Ano dlatego, że o Google coraz częściej pisze się, jak o kolosie na glinianych nogach. Pewne działania tej korporacji są całkiem kontrowersyjne i nie...O SEO, czyli w którą stronę zmie

Dodane: 06-08-2014 13:07
Co wy wiecie o pozycjonowaniu O SEO, czyli w którą stronę zmierza Google? Pozycjonowanie to naprawdę nie jest taka fajna dziedzina. Z jednej strony całkiem spore i zadowalające zarobki, ale z drugiej zależność od jednej korporacji - wyszukiwarki Google. Dlaczego SEO SUCKS? Ano dlatego, że o Google coraz częściej pisze się, jak o kolosie na glinianych nogach. Pewne działania tej korporacji są całkiem kontrowersyjne i nie...O SEO, czyli w którą stronę zmierza Google? Pozycjonowanie to naprawdę nie jest taka fajna dziedzina. Z jednej strony całkiem spore i zadowalające zarobki, ale z drugiej zależność od jednej korporacji - wyszukiwarki Google. Dlaczego SEO SUCKS?

Ano dlatego, że o Google coraz częściej pisze się, jak o kolosie na glinianych nogach. Pewne działania tej korporacji są całkiem kontrowersyjne i nie wpływają dobrze na PR (jak współpraca z CIA w sprawie danych użytkowników).

Jednak w branży SEO to już jest istny pogrom. Pokątnie szepcze się, że Google ma za słabe wyniki w swojej sieci reklamowej i z tego powodu w głowach zarządu rodzą się mroczne pomysły na algorytmy, które trzęsą całą branżą SEO. Tak, pozycjoner to ktoś, kto budzi się w środku nocy, zlany potem, bo przyśnił mu się update Google. Brzmi zabawnie? Może dla niektórych tak. Jednak jeżeli to twoja praca, i nagle z dnia na dzień strony twoich klientów tracą pozycje, to ty tracisz pieniądze. I często tych klientów.

Z pozycjonowaniem jest trochę jak z giełdą. Zarobić można dużo, ale z dnia na dzień można też wszystko stracić. To naprawdę nie jest taka fajna praca!